Jak probíhá konzultace?

1.Zadání. Klient vysloví své zadání - potíže nebo požadavek na zlepšení zdraví, štěstí, výkonnosti nebo linie.

2. Zjistím přirozenost a aktuální stav klienta (prakrti a vikrti) pulsovou diagnostikou - zjištění vlastností a potřeb dotekem na zápěstí.

3.Podle potřeb a času zjistím stav orgánů a funkcí na základě vyhodnocení regulátorů (dóš) a aktivity marmových bodů (marmová diagnostika).

4.Doporučím klientovi, a naučím ho na místě, techniku okamžité pomoci - marmovou terapii - masáž marmových bodů.

5.Doporučím klientovi léčiva, podle ájurvédských principů , pro návrat ke zdraví.

6.Doporučím klientovi výživu, jemu na míru. Pokud chce, napíšu mu seznam potravin, které jsou pro něho prospěšné a těch, které mu škodí. Doporučení zpracovávám doma a posílám poštou e-mailovou nebo papírovou, podle volby klienta. Práce doma, cena 200 Kč, se připočítává k ceně konzultace.

7.Doporučím klientovi, a pokud chce napíšu mu, další techniky a recepty podle jeho aktuálního stavu a potřeb. Například očistné a omlazovací techniky, využití denní doby (např.: co nemůžu teď, můžu jindy).

8.Klient se může v průběhu konzultace kdykoliv na cokoliv zeptat.

9.S sebou nemusíte mít žádné doklady o zdravotním stavu ani vyplněné dotazníky.
Na konzultaci mohou být přítomni asistenti ze studentů Školy ájurvédské medicíny na praxi, pokud budou doprovázet své příbuzné či známé.

Cena konzultace je 1 000 Kč za 1 hodinu. Obvyklá délka první konzultace je 1 až 1,5 hodiny (to je 1 000 až 1 500 Kč). Kontrolní konzultace bývají kratší. Do času se počítá každá započatá čtvrthodina.

Doplňující dotazy telefonem či emailem po skončení konzultace jsou bezplatné, jako protihodnota za to, že se někdo jiný v době vaší konzultace telefonicky objednává nebo vám někdo zdrží začátek proto, že je nemohoucí, neobratný či obléká malé děti. (Nemám asistentku, takto jsou konzultace levnější). Pokud na začátku konzultace pronesu nějaké zdvořilostní fráze nebo v průběhu konzultace řeknu něco vtipného nebo emočně podnětného, to proto, abych vám pomohl uvolnit napětí v těle (stres z cesty, trému před neznámým prostředím nebo abych rozptýlil vaši únavu), abych mohl dobře provést pulsovou diagnostiku nebo diagnostiku ze vzhledu. A dále proto, že v emočně podnětném prostředí lépe funguje paměť a tím vám umožním lépe si zapamatovat všechny informace z konzultace.

K ceně konzultace se připočítává práce doma, cena 200 Kč, pokud klient chce písemné vyhotovení doporučení.

V písemném doporučení jsou uvedeny pokyny: co dělat, co nedělat, kdy a čím, co jíst, co nejíst, jaké množství a struktura. Není tam podrobné vysvětlení "proč". "Proč" vysvětluji ústně. Pokud chcete mít záznam vysvětlení, můžete si na konzultaci přinést jakýkoli záznamník, papírový, vlastní paměť či diktafon.

Několik dnů před konzultací Vám zatelefonuji a ujistím Vás, že domluvená schůzka platí, zopakuji adresu místa konzultace a zeptám se, zda schůzka platí i z Vaší strany. Proto mějte provozuschopný telefon a pokud změníte číslo, oznamte mi to. Potvrdit schůzku můžete i SMS-kou 2 až 3 dny předem. Pokud budete mít vypnutý telefon či z jakýchkoli důvodů nepřijmete můj telefonát, nabídnu Vaše místo jinému klientovi, který má domluvený pozdější termín a chce dřívější termín.

Pro ty, kteří nechtějí nebo nemohou nikam jezdit, je určena Skype konzultace

Pokud chcete navštívit některou poradnu zavolejte (nepoužívejte SMS-ky):
tel.: Pavol Hlôška (+420) 603 734 531

Můžete pokračovat na úvodní stránku